Uprava

Ulica Nikole Tesle 2
4000 Kranj
Telefon: 04 20 19 200

Vršilka dolžnosti ravnateljice
Urška Kejžar
E-naslov: urska.kejzar@kranjski-vrtci.si

Poslovna sekretarka
Tatjana Naglič
E-naslov: tatjana.naglic@kranjski-vrtci.si
Telefon: 04 20 19 211

Tajnica VIZ
Dragana Prača
E-naslov: dragana.praca@kranjski-vrtci.si
Telefon: 04 20 19 200

Administratorka
Jasmina Radončić
E-naslov: jasmina.radoncic@kranjski-vrtci.si
Telefon: 04 20 19 218

 

Računovodstvo

Vodja področja
Simona Koren
E-naslov: simona.koren@kranjski-vrtci.si
Telefon: 04 20 19 206, 030 717 333

Glavni knjigovodja
Darinka Zorman
E-naslov: darinka.zorman@kranjski-vrtci.si
Telefon: 04 20 19 204

Knjigovodja oskrbnin
Antonija Oman
E-naslov: antonija.oman@kranjski-vrtci.si
Telefon: 04 20 19 203

Knjigovodja plač
Milena Pretnar
E-naslov: milena.pretnar@kranjski-vrtci.si
Telefon: 04 20 19 202

Materialni knjigovodja
Brigita Podgoršek
E-naslov: brigita.podgorsek@kranjski-vrtci.si
Telefon: 04 20 19 217

Pomočnice ravnateljice

Maja Kirar Zver
Za enote: Čebelica, Čira Čara, Janina, Ostržek, Matija Čop, Biba
E-naslov: maja.kirar-zver@kranjski-vrtci.si
Telefon: 04 20 19 221; 031 768 061

Margareta Kutnjak
Za enote: Najdihojca, Živ Žav, Sonček, Čenča
E-naslov: margareta.kutnjak@kranjski-vrtci.si
Telefon: 04 25 19 677; 031 768 340

Tadeja Ferlež
Za enote Mojca, Mojca RO, Ježek, Kekec, Ciciban, Čirče
E-naslov: tadeja.ferlez@kranjski-vrtci.si
Telefon: 04 20 19 226; 031/768-279

Organizacijske vodje

Enota Biba
Daša Pučko
E-naslov: biba.kr@kranjski-vrtci.si
Telefon: 04 25 19 670; 030 718 055

Enota Ciciban
Mojca Damijan
E-naslov: ciciban@kranjski-vrtci.si
Telefon: 04 20 19 244; 030 318 586

Enota Čebelica
Špela Pirih
E-naslov: cebelica@kranjski-vrtci.si
Telefon: 04 20 19 236; 04 20 19 220; 030 478 616

Enota Čenča
Branka Klančnik Šavs
E-naslov: cenca@kranjski-vrtci.si
Telefon: 04 20 19 225; 030 463 788

Enota Čira Čara
Apolonija Papler
E-naslov: ciracara@kranjski-vrtci.si
Telefon: 04 20 19 233; 040 807 576

Enota Čirče
Damijana Jošt
E-naslov: circe@kranjski-vrtci.si
Telefon: 04 20 19 234; 030 463 762

Enota Janina
Jera Balderman
E-naslov: janina@kranjski-vrtci.si
Telefon oddelki 1-3: 04 20 19 222
Telefon oddelki 4-6: 04 20 19 221; 031 768 417

Enota Ježek
Urša Dubravica
E-naslov: jezek@kranjski-vrtci.si
Telefon: 04 25 19 674; 030 463 764

Enota Kekec
Zdenka Burja
E-naslov: kekec@kranjski-vrtci.si
Telefon: 04 20 19 224; 030 463 790

Enota Matija Čop
Oxana Murtić
E-naslov: mcop.kr@kranjski-vrtci.si
Telefon: 04 20 19 243; 030 463 765

Enota Mojca
Teja Pogačnik
E-naslov: mojca@kranjski-vrtci.si
Telefon oddelki 1-3: 04 20 19 215; 031 374 346
Telefon oddelki 4-6: 04 20 19 226; 031 768 416

Enota Mojca RO
Mojca Zabret
E-naslov: ro-mojca@kranjski-vrtci.si
Telefon: 04 20 19 227; 051 611 087

Enota Najdihojca (oddelki 1-3)
Tamara Medja
E-naslov: naja1-najdihojca@kranjski-vrtci.si
Telefon: 04 20 19 229; 031 374 311; 031 374 436

Enota Najdihojca (oddelki 4-6)
Jana Basej
E-naslov: najdihojca@kranjski-vrtci.si
Telefon: 04 20 19 228; 031 799 451

Enota Ostržek
Urša Marija Pirih
E-naslov: ostrzek@kranjski-vrtci.si
Telefon: 04 25 19 673; 031 374 239

Enota Sonček
Marija Meglič
E-naslov: soncek@kranjski-vrtci.si
Telefon: 04 20 19 232; 030 463 789

Enota Živžav
Janja Lelov
E-naslov: zivzav@kranjski-vrtci.si
Telefon: 04 25 19 671; 04 25 19 672; 04 25 19 677; 031 768 377

Svetovalna služba

Psihologinja
Andreja Pungartnik
E-naslov: andreja.pungartnik@kranjski-vrtci.si
Telefon: 04 20 19 210, 031 374 245

Psihologinja
Lucija Černivec
E-naslov: lucija.cernivec@kranjski-vrtci.si
Telefon: 040 388 480

Pedagoginja
Renata Stingl
E-naslov: renata.stingl@kranjski-vrtci.si
Telefon: 04 20 19 219; 031 768 144

Socialna delavka
Teja Kuk
E-naslov: teja.kuk@kranjski-vrtci.si
Telefon: 04 20 19 212; 031 768 248

Organizator zdravstveno higienskega režima

Marjeta Podpečan
E-naslov: marjeta.podpecan@kranjski-vrtci.si
Telefon: 04 20 19 209; 051 636 040

Izidor Dobnik
E-naslov: izidor.dobnik@kranjski-vrtci.si
Telefon: 04 20 19 216; 031 768 352

Organizator prehrane

Luka Potočnik
E-naslov: luka.potocnik@kranjski-vrtci.si
Telefon: 04 20 19 216, 031 768 123

Mateja Meglič
E-naslov: mateja.meglic@kranjski-vrtci.si
Telefon: ; 04 20 19 209, 040 388 430

Strokovna služba za izvajanje dodatne strokovne pomoči

Specialna in rehabilitacijska pedagoginja
Mateja Sušnik
E-naslov: mateja.susnik@kranjski-vrtci.si
Telefon: 031 649 083

Specialna in rehabilitacijska pedagoginja
Maja Šuštaršič
E-naslov: maja.sustarsic@kranjski-vrtci.si
Telefon: 031 760 617

Socialna pedagoginja
dr. Sabina Kosmač Brezar
E-naslov: sabina.kosmac-brezar@kranjski-vrtci.si
Telefon: 030 226 446

Inkluzivna pedagoginja
Nika Cuderman
E-naslov: nika. cuderman@kranjski-vrtci.si
Telefon: 030 718 056

Logopedinja
Meta Bernik
E-naslov: meta.bernik@kranjski-vrtci.si
Telefon: 030 488 250

Logopedinja
Dominika Jeglič
E-naslov: dominika.jeglic@kranjski-vrtci.si
Telefon:031 500 806

Skip to content

Za izboljšanje vaše uporabniške izkušnje ta stran uporablja piškotke. Več informacij.

Piškotki na tej strani so nastavljeni na možnost "Dovoli piškotke", kar omogoča najboljšo uporabniško izkušnjo pri brskanju. S klikom na gumb "Velja" se s to nastavitvijo strinjate.

Zapri