Uprava

Ulica Nikole Tesle 2
4000 Kranj
Telefon: 04 20 19 200
Faks: 04 20 19 208

Ravnateljica
Tea Dolinar
E-naslov: tea.dolinar@kranjski-vrtci.si
Telefon: 04 20 19 201; 040 576 804

Poslovna sekretarka
Tatjana Naglič
E-naslov: tatjana.naglic@kranjski-vrtci.si
Telefon: 04 20 19 211

Administracija
Dragana Prača
E-naslov: dragana.praca@kranjski-vrtci.si
Telefon: 04 20 19 200

Strokovna delavka
Jana Slakan
E-naslov: jana.slakan@kranjski-vrtci.si
Telefon: 04 20 19 205

 

Računovodstvo

Vodja področja
Simona Koren
E-naslov: simona.koren@kranjski-vrtci.si
Telefon: 04 20 19 206, 030 717 333

Glavni knjigovodja
Darinka Zorman
E-naslov: darinka.zorman@kranjski-vrtci.si
Telefon: 04 20 19 204

Knjigovodja oskrbnin
Antonija Marič
E-naslov: antonija.maric@kranjski-vrtci.si
Telefon: 04 20 19 203

Knjigovodja plač
Milena Pretnar
E-naslov: milena.pretnar@kranjski-vrtci.si
Telefon: 04 20 19 202

Materialni knjigovodja
Brigita Podgoršek
E-naslov: brigita.podgorsek@kranjski-vrtci.si
Telefon: 04 20 19 223

Pomočnice ravnateljice

Irena Fabian
pomočnica ravnateljice za vrtec Mojca
E-naslov: irena.fabian@kranjski-vrtci.si
Telefon: 04 20 19 226; 031 768 279

Maja Kirar Zver
pomočnica ravnateljice za vrtec Janina
E-naslov: maja.kirar-zver@kranjski-vrtci.si
Telefon: 04 20 19 221; 031 768 061

Margareta Kutnjak
pomočnica ravnateljice za vrtec Najdihojca
E-naslov: margareta.kutnjak@kranjski-vrtci.si
Telefon: 04 20 19 228; 031 768 340

Greta Fister Štamulak
pomočnica ravnateljice za vrtec Živ Žav
E-naslov: greta.stamulak@kranjski-vrtci.si
Telefon: 04 25 19 677; 031 768 336

Organizacijske vodje

Vrtec Biba
Zdenka Fojkar, tel.: 04 25 19 670

Vrtec Ciciban
Mojca Damijan, tel. 04 20 19 244

Vrtec Čebelica
Špela Pirih, tel: 04 20 19 236, 04 20 19 220

Vrtec Čenča
Stanka Poljanec, tel. 04 20 19 225

Vrtec Čiračara
Mojca Marija Zadnikar, tel. 04 20 19 233

Vrtec Čirče
Jana Teran, tel. 04 20 19 234

Vrtec Janina
Jera Balderman, tel: 04 20 19 221; 031 768 417

Vrtec Ježek
Anka Vidmar, tel.: 04 25 19 674

Vrtec Kekec
Nada Faganel, tel.: 04 20 19 224

Vrtec Matija Čop
Oxana Frantar; tel.: 04 20 19 243

Vrtec Mojca
Organizacijska vodja oddelkov 1-3
Teja Pogačnik, jasli tel.: 04 20 19 215, 031 374 346
Organizacijska vodja oddelkov 3-6
Alenka Bradač, vrtec tel.: 04 20 19 226, 031 768 416
Organizacijska vodja oddelkov v RO
Nada Jarič, RO tel.: 04 20 19 227, 051 611 087

Vrtec Najdihojca
Organizacijska vodja oddelkov 3 – 6 :
Jana Basej, tel: 04 20 19 228; 031 799 451
Organizacijska vodja oddelkov 1 – 3 :
Nataša Intihar Pazlar , tel: 04 20 19 229

Vrtec Ostržek
Lidija Stenovec, tel.: 04/ 25 19 673

Vrtec Sonček
Marija Meglič, tel. 20 19 232

Vrtec Živžav
Janja Lelov, tel.: 04 25 19 677; 04 25 19 671; 031 768 377

Svetovalna služba

Psihologinji
Andreja Pungartnik
E-naslov: andreja.pungartnik@kranjski-vrtci.si
Telefon: 04 20 19 210, 031 374 245

Lucija Černivec
E-naslov: lucija.cernivec@kranjski-vrtci.si
Telefon: 040 388 480

Pedagoginja
Marija Justin
E-naslov: marija.justin@kranjski-vrtci.si
Telefon: 04 20 19 221; 031 768 144

Socialna pedagoginja
Anja Stipanovič
E-naslov: anja.stipanovic@kranjski-vrtci.si
Telefon: 04 20 19 212; 031 768 248

Mobilna specialna pedagoginja
Mateja Sušnik
E-naslov: mateja.susnik@kranjski-vrtci.si
Telefon: 031 649 083

Mobilna specialna pedagoginja
Eva Krampl
E-naslov: eva.krampl@kranjski-vrtci.si
Telefon: 030 718 056

Mobilna specialna pedagoginja
Sabina Kosmač Brezar
E-naslov: sabina.kosmac-brezar@kranjski-vrtci.si

Logopedinja
Ana Kavčič
E-naslov: ana.kavcici@kranjski-vrtci.si
Telefon: 031 760 617

Organizator zdravstveno higienskega režima

Marjeta Podpečan
E-naslov: marjeta.podpecan@kranjski-vrtci.si
Telefon: 04 20 19 209; 051 636 040

Izidor Dobnik
E-naslov: izidor.dobnik@kranjski-vrtci.si
Telefon: 04 20 19 216; 031 768 352

Organizator prehrane

Luka Potočnik
E-naslov: luka.potocnik@kranjski-vrtci.si
Telefon: 031 768 123

Mateja Meglič
E-naslov: mateja.meglic@kranjski-vrtci.si
Telefon: 04 25 19 675; 040 388 430

Za izboljšanje vaše uporabniške izkušnje ta stran uporablja piškotke. Več informacij.

Piškotki na tej strani so nastavljeni na možnost "Dovoli piškotke", kar omogoča najboljšo uporabniško izkušnjo pri brskanju. S klikom na gumb "Velja" se s to nastavitvijo strinjate.

Zapri