Uprava

Ulica Nikole Tesle 2
4000 Kranj
Telefon: 04 20 19 200

Ravnateljica
Tea Dolinar
E-naslov: tea.dolinar@kranjski-vrtci.si
Telefon: 04 20 19 201; 040 576 804

Poslovna sekretarka
Tatjana Naglič
E-naslov: tatjana.naglic@kranjski-vrtci.si
Telefon: 04 20 19 211

Administracija
Dragana Prača
E-naslov: dragana.praca@kranjski-vrtci.si
Telefon: 04 20 19 200

Strokovna delavka
Jana Slakan
E-naslov: jana.slakan@kranjski-vrtci.si
Telefon: 04 20 19 205

 

Računovodstvo

Vodja področja
Simona Koren
E-naslov: simona.koren@kranjski-vrtci.si
Telefon: 04 20 19 206, 030 717 333

Glavni knjigovodja
Darinka Zorman
E-naslov: darinka.zorman@kranjski-vrtci.si
Telefon: 04 20 19 204

Knjigovodja oskrbnin
Antonija Marič
E-naslov: antonija.maric@kranjski-vrtci.si
Telefon: 04 20 19 203

Knjigovodja plač
Milena Pretnar
E-naslov: milena.pretnar@kranjski-vrtci.si
Telefon: 04 20 19 202

Materialni knjigovodja
Brigita Podgoršek
E-naslov: brigita.podgorsek@kranjski-vrtci.si
Telefon: 04 20 19 223

Pomočnice ravnateljice

Irena Fabian
pomočnica ravnateljice za vrtec Mojca
E-naslov: irena.fabian@kranjski-vrtci.si
Telefon: 04 20 19 226; 031 768 279

Maja Kirar Zver
pomočnica ravnateljice za vrtec Janina
E-naslov: maja.kirar-zver@kranjski-vrtci.si
Telefon: 04 20 19 221; 031 768 061

Margareta Kutnjak
pomočnica ravnateljice za vrtec Živ žav
E-naslov: margareta.kutnjak@kranjski-vrtci.si
Telefon: 04 25 19 677; 031 768 340

Zdenka Fojkar
pomočnica ravnateljice za vrtec Najdihojca
E-naslov: zdenka.fojkar@kranjski-vrtci.si
Telefon: 04 20 19 228 031 768 336

Organizacijske vodje

Vrtec Biba
Daša Pučko, tel.: 04 25 19 670
030 718 055
Vrtec Ciciban
Mojca Damijan, tel. 04 20 19 244
030 318 586
Vrtec Čebelica
Špela Pirih, tel: 04 20 19 236, 04 20 19 220
Vrtec Čenča
Branka Klančnik Šavs, tel. 04 20 19 225, 030 463 788
Vrtec Čiračara
Apolonija Papler, tel. 04 20 19 233
040 807 576
Vrtec Čirče
Jana Teran, tel. 04 20 19 234,
031 768 417
Vrtec Janina
Jera Balderman, tel: 04 20 19 221; 031 768 417
Vrtec Ježek
Urša Dubravica, tel.: 04 25 19 674
030 463 764
Vrtec Kekec
Nada Faganel, tel.: 04 20 19 224
030 463 790
Vrtec Matija Čop
Oxana Murtić; tel.: 04 20 19 243
030 463 765
Vrtec Mojca
Organizacijska vodja Tadeja Ferlež
oddelkov 1-6
jasli tel.: 04 20 19 215, 031 374 346
vrtec tel.: 04 20 19 226, 031 768 416
Organizacijska vodja oddelkov v RO
Mojca Zabret, RO tel.: 04 20 19 227, 051 611 087
Vrtec Najdihojca
Organizacijska vodja oddelkov 3 – 6 :
Jana Basej, tel: 04 20 19 228; 031 799 451
Organizacijska vodja oddelkov 1 – 3 :
Tamara Medja , tel: 04 20 19 229

Vrtec Ostržek
Urša Marija Pirih , tel.: 04/ 25 19 673,
Vrtec Sonček
Marija Meglič, tel. 20 19 232
Vrtec Živžav
Janja Lelov, tel.: 04 25 19 677; 04 25 19 671; 031 768 377

Svetovalna služba

Psihologinji
Andreja Pungartnik
E-naslov: andreja.pungartnik@kranjski-vrtci.si
Telefon: 04 20 19 210, 031 374 245

Lucija Černivec
E-naslov: lucija.cernivec@kranjski-vrtci.si
Telefon: 040 388 480

Pedagoginja
Renata Stingl
E-naslov: renata.stingl@kranjski-vrtci.si
Telefon: 04 20 19 221; 031 768 144

Socialna pedagoginja

E-naslov:
Telefon: 04 20 19 212; 031 768 248

Mobilna specialna pedagoginja
Mateja Sušnik
E-naslov: mateja.susnik@kranjski-vrtci.si
Telefon: 031 649 083

Mobilna specialna pedagoginja
Sabina Kosmač Brezar
E-naslov: sabina.kosmac-brezar@kranjski-vrtci.si
Telefon: 030 226 446

Mobilna specialna pedagoginja
Nika Cuderman
E-naslov: nika. cuderman@kranjski-vrtci.si
Telefon: 030 718 056

Mobilna specialna pedagoginja
Maja Šuštaršič
E-naslov: maja.sustarsic@kranjski-vrtci.si
telefon: 031 760 617

Logopedinja
Meta Bernik
E-naslov: meta.bernik@kranjski-vrtci.si
telefon: 030 488 250

Logopedinja
Dominika Jeglič
E-naslov: dominika.jeglic@kranjski-vrtci.si
telefon:031 500 806

Organizator zdravstveno higienskega režima

Marjeta Podpečan
E-naslov: marjeta.podpecan@kranjski-vrtci.si
Telefon: 04 20 19 209; 051 636 040

Izidor Dobnik
E-naslov: izidor.dobnik@kranjski-vrtci.si
Telefon: 04 20 19 216; 031 768 352

Organizator prehrane

Luka Potočnik
E-naslov: luka.potocnik@kranjski-vrtci.si
Telefon: 031 768 123

Mateja Meglič
E-naslov: mateja.meglic@kranjski-vrtci.si
Telefon: ; 040 388 430

Skip to content

Za izboljšanje vaše uporabniške izkušnje ta stran uporablja piškotke. Več informacij.

Piškotki na tej strani so nastavljeni na možnost "Dovoli piškotke", kar omogoča najboljšo uporabniško izkušnjo pri brskanju. S klikom na gumb "Velja" se s to nastavitvijo strinjate.

Zapri